POLSANLI OLMAK AYRICALIKTIR.

Bize Ulaşın - Çalışma Saatlerimiz: 08:30-18:30 (Hafta İçi)

POLSAN A.Ş. TELEFON NUMARALARI   0 (506) 300 58 59
0 (312) 229 28 00
0 (312) 232 27 95
0 (312) 232 42 42

EMNİYET MENSUPLARINA ÖZEL AVANTAJ

Polsan Turizm Teknoloji İnşaat Oto.San.Ve Tic.A.Ş, Türsab A Grubu İşletme Belgesine ve IATA Sertifikasına sahip bir seyahat acentesidir. Amacımız klasik seyahat acenteliği hizmetlerinin bir adım ilerisine giderek, Siz değerli mensuplarımız için daha uygun fiyat ve ödeme koşulları ile hizmet temini yapabilmektedir.

POLSAN A.Ş tarafından tüm Emniyet Mensuplarına, görevli uçuşlara ait Polsan A.Ş’den satın alınan uçak bileti ödemelerinde 2 ay opsiyon süresi tanınmaktadır.

Ayrıca THY ile EGM arasında imzalanan Corporate Sözleşmesi ile beraber THY uçuşlarında EGM personellerine özel ayrıcalıklar tanınmaktadır. Uçak bileti satışının yanı sıra Ankara için anlaşmalı firma aracılığı ile havaalanı gidiş ve dönüşlerinde transfer hizmeti verilmektedir.

POLSAN A.Ş 2016 yılı itibari ile turizm alanındaki yelpazesini genişleterek, kongre turizminde de faaliyet göstermeye başlamıştır. Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde düzenlenen eğitim, seminer, çalıştay gibi farklı özelliklerdeki tüm organizasyonlara, aracılık yapmak üzere firmalar ile görüşülmüş ve organizasyonunun içeriğine, talep eden kurumun beklentilerine göre tüm detaylar düşünülerek kongre turizminde tecrübesi ve deneyimi olan firmalar ile sözleşme imzalanmıştır.

Kongre turizmi ile faaliyet alanımızı genişletirken amacımız POLSAN A.Ş aracılığı ile profesyonel hizmet, üstün kalite ve koşulsuz müşteri memnuniyeti daima ön planda tutularak, başından sonuna kadar organizasyonun her aşamasında çözüm odaklı ve eksiksiz hizmetin verildiği organizasyonlara imza atmaktır.

Tek hedefimiz; Değerli Emniyet Mensuplarımıza kaliteli, ayrıcalıklı hizmeti sunarak hak ettikleri değeri vermektir.